Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Kayaoğlu Nakliyat, siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni ile dünden bugüne büyümektedir. Uzmanlık konusunu evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe yapan firmamız, güncel gelişmeleride sürekli bünyesine katması ile birlikte verdiği hizmetlerde teknoloji ile birlikte araç parkınıda sürekli güncel tutmuştur.
Kaliteli Hizmet de Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturarak temel ilkelerimiz olmuş ve vazgeçilmeyecek olan değerlerimizdir…
Genis araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir. Ülkemizde evden eve nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz ” Nakliye Hizmeti ” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermis olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.
Firmamız özellikle şehirlerarası ev ve ofis taşımaları başta olmak üzere şehiriçi nakliyat, parça eşya taşıma ve depolama hizmetleri de sunmaktadır. 
Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti ile az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.