Ucuz Evden Eve Nakliyat

Kayaoğlu nakliyat ev ofis büro,hastane,dağıtım kurum ve kuruluşkara yönelik parsiyel,komple ve dağıtım hizmetleri sunan firmamız taşımacılık faaliyetlerinde göstermiş olduğu güveni,titiz ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
Geniş araç filosu uzman ekip ve ekipmanları ile yurt genelinde taşımacılık sektörün en büyük firması haline gelen Kayaoğlu evden eve nakliyat firması tüm Türkiye’de hizmetlerini sunmaktadır.
Şirketimiz başka İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her noktasına şubeleri ile sigortalu ve profesyonel nakliye hizmetleri sunmaktadır.
 
Bizden Fiyat Almadan Taşınmayın!
Rekabet içinde görünen sektörümüz ucuk fiyatlar alabilirsiniz.Yüksek fiyat veren firma kaliteli firmadır mantığını artık unutunuz.Çünkü biz işin hem ekonomik hemde kaliteli hizmet sunmaktayız.”Biz Ucuz Nakliyeci Değiliz Kaliteli İşi Ucuza Yapıyoruz”
Garantili ve sigortalı hizmet sunan, Firmamız ev eşyalarınızı taşımasında küçük bir ihtimal olsa bile  oluşa bilecek sorunları tamamen karşılamaktayız.Çünkü biz en iyisiyiz.
 
Firma Seçerken Dikkat Edin!
Sektörün hızla gelişmesi aynı zamanda korsan firmalarında beraberinde getirmektedir.Yetki belgelerine sahip olan bir çok şirket ünavı adı altındadır.Korsan firmalar kamyon pazarında bir tane kamyon alarak kamyon pazarında yetki belgesi olan bir kişiye belge kullanma ücreti ödeyerek yetki belgelerine sahip olduğunu belirtmektedir.Ancak bu kişi ve kuruluş gibi görünen kişilere inanmayınız.
Muammer Kayaoğlu, Veli Kayaoğlu, Kayakardeşler diye piyasada firmaların bizimle hiç bir ilişkisi yoktur. Bu firmalar bizim adımızı kullanarak kötü hizmet verip prestijimizi zedelemektedir.